RN73A2A10KBTDF
MFR.Part #
RN73A2A10KBTDF
JLCPCB Part #
C4168034
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS