RLP73M2AR082JTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RLP73M2AR082JTD
JLCPCB Part #
C2092828
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82mΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS