CPF0805B36K5E
MFR.Part #
CPF0805B36K5E
JLCPCB Part #
C4069030
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS