RP73D1J15R8BTG
MFR.Part #
RP73D1J15R8BTG
JLCPCB Part #
C4112759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS