RA73F2A7K32BTD
MFR.Part #
RA73F2A7K32BTD
JLCPCB Part #
C3988066
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS