RL1220S-3R9-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL1220S-3R9-F
JLCPCB Part #
C2074487
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 3.9Ω 333mW Thin Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS