RA73F2A4K32BTD
MFR.Part #
RA73F2A4K32BTD
JLCPCB Part #
C4034794
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS