RA73F2A4K64BTDF
MFR.Part #
RA73F2A4K64BTDF
JLCPCB Part #
C5842130
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS