RN73C2A118KBTD
MFR.Part #
RN73C2A118KBTD
JLCPCB Part #
C4009824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS