RA73F2A4K53BTDF
MFR.Part #
RA73F2A4K53BTDF
JLCPCB Part #
C3933798
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS