RA73F2A4K32BTDF
MFR.Part #
RA73F2A4K32BTDF
JLCPCB Part #
C6373891
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS