RA73F2A30K1BTDF
MFR.Part #
RA73F2A30K1BTDF
JLCPCB Part #
C6164455
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS