RN732ATTD1742C10
MFR.Part #
RN732ATTD1742C10
JLCPCB Part #
C3930755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS