ERA-6AEB5491V
MFR.Part #
ERA-6AEB5491V
JLCPCB Part #
C4171751
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS