RA73F2A26K1BTD
MFR.Part #
RA73F2A26K1BTD
JLCPCB Part #
C4347969
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS