CPF0603B15RE1
MFR.Part #
CPF0603B15RE1
JLCPCB Part #
C2089183
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS