CRGH1206J27R
MFR.Part #
CRGH1206J27R
JLCPCB Part #
C2103662
Description
-55℃~+155℃ 200V 27Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS