H4294RBZA
MFR.Part #
H4294RBZA
JLCPCB Part #
C3512443
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS