RA73F2A16K5BTD
MFR.Part #
RA73F2A16K5BTD
JLCPCB Part #
C6636831
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS