RN73H2ATTD1912A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1912A10
JLCPCB Part #
C4339806
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS