RA73F1J75RBTD
MFR.Part #
RA73F1J75RBTD
JLCPCB Part #
C3993269
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS