H431K6BCA
MFR.Part #
H431K6BCA
JLCPCB Part #
C1410245
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS