RA73F1J6K49BTD
MFR.Part #
RA73F1J6K49BTD
JLCPCB Part #
C4216146
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS