RA73F1J5K49BTD
MFR.Part #
RA73F1J5K49BTD
JLCPCB Part #
C3965220
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.49kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS