RA73F1J5K62BTDF
MFR.Part #
RA73F1J5K62BTDF
JLCPCB Part #
C7334611
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS