RA73F1J4K22BTDF
MFR.Part #
RA73F1J4K22BTDF
JLCPCB Part #
C6373862
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS