CPF0603B16K5E
MFR.Part #
CPF0603B16K5E
JLCPCB Part #
C4140903
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS