RA73F1J3K57BTD
MFR.Part #
RA73F1J3K57BTD
JLCPCB Part #
C4064187
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.57kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS