CPF0805B221RE
MFR.Part #
CPF0805B221RE
JLCPCB Part #
C4288300
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS