CRGH1206F13K
MFR.Part #
CRGH1206F13K
JLCPCB Part #
C1356767
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS