RA73F1J18K2BTD
MFR.Part #
RA73F1J18K2BTD
JLCPCB Part #
C7272653
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS