AC0603FR-7W1R54L
MFR.Part #
AC0603FR-7W1R54L
JLCPCB Part #
C20142019
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS