H8390RFZA
MFR.Part #
H8390RFZA
JLCPCB Part #
C1403258
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS