RA73F1J187RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J187RBTDF
JLCPCB Part #
C6960511
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS