35021R8FT
MFR.Part #
35021R8FT
JLCPCB Part #
C2084802
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS