RA73F1J178RBTD
MFR.Part #
RA73F1J178RBTD
JLCPCB Part #
C4346081
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 178Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS