RA73F1J118RBTD
MFR.Part #
RA73F1J118RBTD
JLCPCB Part #
C4274285
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 118Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS