RA73F1J150RBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F1J150RBTD
JLCPCB Part #
C7037738
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS