C3A3R6JT
MFR.Part #
C3A3R6JT
JLCPCB Part #
C1404395
Description
-55℃~+200℃ 3.6Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS