RA73F2A73R2BTD
MFR.Part #
RA73F2A73R2BTD
JLCPCB Part #
C4150785
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS