CRGH0805F43K2
MFR.Part #
CRGH0805F43K2
JLCPCB Part #
C3997335
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS