MPT35C390RF
MFR.Part #
MPT35C390RF
JLCPCB Part #
C3523452
Description
-65℃~+150℃ 35W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS