Y0925300R000J9L
MFR.Part #
Y0925300R000J9L
JLCPCB Part #
C1495488
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+150℃ 300Ω 8W Metal foil resistor ±2ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS