MPT35C330RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
MPT35C330RJ
JLCPCB Part #
C3539753
Package
TO-220-2
Description
-65℃~+150℃ 330Ω 35W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS