PWR221T-30-4702F
MFR.Part #
PWR221T-30-4702F
JLCPCB Part #
C1368224
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 30W 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS