RU73X2A221RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A221RLTDF
JLCPCB Part #
C4299776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS