MPT35C1K0F
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
MPT35C1K0F
JLCPCB Part #
C3450041
Package
TO-220-2
Description
-65℃~+150℃ 1kΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS