PWR221T-30-R750F
MFR.Part #
PWR221T-30-R750F
JLCPCB Part #
C1369031
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 30W 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS