MPT35C1K8F
MFR.Part #
MPT35C1K8F
JLCPCB Part #
C3520699
Description
-65℃~+150℃ 1.8kΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS