MPT100C12RF
MFR.Part #
MPT100C12RF
JLCPCB Part #
C3469282
Description
-65℃~+175℃ 100W 12Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS